Proszę czekać...
zamknij

Ustroń (listopad 2013)

Śląskie Spotkania Kardiochirurgiczne, Ustroń, 8-9.11.2013


Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Kolejny już raz mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w Śląskich Spotkaniach Kardiochirurgicznych, które będą miały miejsce 8 i 9 listopada, tradycyjnie już w Ustroniu. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do lekarzy sprawujących opiekę okołooperacyjną nad chorymi poddawanymi operacjom serca: kardiochirurgów, anestezjologów oraz intensywistów, tworzących tzw. Heart Team (czyli Kardiogrupę). Chorzy kardiochirurgiczni to jedna z najbardziej obciążonych chorobami dodatkowymi grup pacjentów, z reguły wymagająca dużego zaangażowania zespołu terapeutycznego, zwłaszcza w okresie tuż przed i po operacji.

Doświadczenia dwóch ubiegłych lat, z odbiorcami z całej Polski, są dla nas nie lada wyróżnieniem ale i wyzwaniem, by być jeszcze lepszym. W ramach Spotkań pragniemy zapewnić Uczestnikom nie tylko wysoki poziom merytoryczny (co gwarantuje Komitet Naukowy i grono wyśmienitych Wykładowców), ale także dobrą i miłą atmosferę w koleżeńskim gronie, czemu ma sprzyjać integracja w ramach paneli dyskusyjnych i uroczystej kolacji.

Organizacja tego przedsięwzięcia to dla nas każdorazowo pewnego rodzaju egzamin, którego przebieg weryfikują Państwa opinie. Już teraz mamy przyjemność wspomnieć o pewnych zmianach, które wprowadziliśmy: całość (czyli wykłady, kolacja oraz noclegi / ale także możliwość skorzystania z basenu i strefy fitness oraz duży parking) będzie miała miejsce w Hotelu Diament, co z pewnością będzie dla Państwa znacznym udogodnieniem. Poza tym będziecie Państwo mogli przedłużyć pobyt na cały długi weekend na preferencyjnych warunkach, dostępnych na stronie Hotelu (www.diamentustron.pl/ofertyspecjalne).

W przypadku pytań i wątpliwości, służymy pomocą i wyjaśnieniami. Program konferencji oraz warunki uczestnictwa przesyłamy w załączeniu ->  program


Z wyrazami szacunku,  
W imieniu Komitetu Organizacyjnego, W imieniu Komitetu Naukowego,
Dr hab. n. med. Łukasz Krzych Prof. dr hab. n. med. Andrzej Bochenek